מיכל נגרין  - סיור וירטואלי במרכז המבקרים
אודות מיכל נגרין

 

 

מיכל נגרין מעצבת ויוצרת מזה כשני עשורים פריטים ייחודיים, רומנטיים ועשירים: תכשיטים, פרטי לבוש, מוצרי נוי ומוצרים לבית.

מיכל נולדה בקיבוץ נען ב 1956 , אף שהייתה מוקפת במסגרת, תמיד הייתה עצמאית ומובילה בדרכה, תכונה זו הביאה אותה לנסות את ידה בעיצוב וייצור תכשיטים בסוף שנות השמונים.
ב1984 נישאה מיכל לבעלה מאיר, שהפך לשותף פעיל לא רק בחיי המשפחה אלא גם בחייה המקצועיים ומכהן כמנהל החברה מיכל נגרין עיצובים בע"מ.
ב- 1988 החלה מיכל למכור פריטים בשוק האומנים בנחלת בנימין ונחלה הצלחה רבה, בעקבותיה החלה להעסיק עובדים ופתחה חנות וסטודיו ברח' גורדון שבת"א.
לאחר כשנה וחצי העבירה מיכל את מקום העסק לרח' שינקין, החנות הפכה מייד למקום עלייה לרגל וסייעה להפיכתו של רחוב זה לאזור שוקק חיים בת"א.
החנות המעוצבת באווירה ביתית וחמה ומהווה ומודל לחנויות הרשת ברחבי העולם.

מבחר המוצרים מקולקציות התכשיטים,האופנה, מוצרי הנוי ומוצרים לעיצוב הבית מעוצבים כולם ע"י מיכל בסגנונה המיוחד.
הסגנון הנאו ויקטוריאני חובר בתוכו שילובים של חדש וישן, צבעוניות עשירה ושימוש בחומרי הגלם האיכותיים ביותר.
ההקפדה על פרטים, הרקמה העדינה על התחרות, איכות הקריסטלים וחרוזי הזכוכית, הקמעות המודפסים יוצרים עולם קסום, רומנטי ומרהיב.
העושר העיצובי הוא רב והמגוון והמבחר הרב של פריטים בחנויות מאפשר לכל לקוח למצוא את הפריט המתאים לו.
השילוב של העיצוב הייחודי, הצבעוניות האיכות המגע האישי והסיפור והאווירה מאחורי כל פריט ופריט מעניקים לכל לקוחה ולקוחה את תחושת הבלעדיות,
מאפשרים לה להרגיש נשית ורומנטית בלי להעמיס או להשתלט על אישיותה אלא ע"י נתינת הכלים לאפשר לה להביע את עצמה וחוזקה כאדם וכאישה.
מיכל מאמינה כי המוצרים פרי עיצובה הם מוצרים ללא הגבלת זמן ואופנה חולפת והיא מקווה שהלקוחות ייהנו מהמוצרים זמן רב לאחר הרכישה.

העיצוב יוצא הדופן מהווה השראה לרבים מסביב לעולם,והתהודה העולמית רבה. נעשו כתבות ופרסומים רבים בעולם על מיכל ומוצרים בעיצובה,
מכתבות ברשתות טלוויזיה מובילות ועד הפקות אופנה במגזינים מובילים כמו "ווג","אל","מרי קלייר"ועיתונות יומית כמו "הניו יורק טיימס"ועוד.
בין קהל הלקוחות הרב והמגוון של מיכל ישנם גם סלבריטאים רבים כמו: בריטני ספירס, סלמה הייק, ברברה סטרייסנד , אלישיה קיז, ניקול קידמן, קריסטי אלי, מרייה שרייבר ועוד.
ב20 השנים האחרונות גדל העסק והתרחב ל-23חנויות מותג ברחבי הארץ ו-37 חנויות ברחבי העולם: טוקיו,סינגפור, מדריד, זגרב, פראג, לאס וגאס, אטלנטיק סיטי ,מקסיקו סיטי, בוסטון ועוד


 

 ® Created by:  www.photo3d.co.il - 360 HD virtual tour